Áruforgalmi ügyintéző a Smartindy weboldalán

Oldal fejléc

Áruforgalmi ügyintéző

Áruforgalmi ügyintéző pozíció leírása

A folyamatos üzletmenetünk biztosításához bővítjük a csapatunkat a budapesti telephelyünkön. Ehhez egy olyan agilis és önálló munkára képes áruforgalmi ügyintéző kollégát keresünk, aki tudásával és munkájával hozzájárul közös sikereinkhez.

Áruforgalmi ügyintézőként folyamatos fejlődés mellett hozzájárulhatsz a közös sikereinkhez, miközben az egyéni céljaid is megvalósulnak!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Áruátvétel és ellenőrzés
  • Áru bevételezése az ügyviteli rendszerbe
  • Megrendelések alapján az áru összekészítése, csomagolása és átadása ügyfeleknek, szállítóknak
  • Számla és szállítólevél kiállítása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és szállítókkal (telefon, e-mail)
  • Feladatok CRM rendszerben történő napi szintű dokumentálása, riportok készítése.
  • Ügyfelek fogadása, bejövő telefonhívások kezelése
  • Részvétel szakmai továbbképzéseken és céges rendezvényeken

Mit tudunk nyújtani neked?

  • Hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Családbarát munkaidő beosztás vár rád (hétvégét és az ünnepnapokat mindannyian a családunkkal és a barátainkkal töltjük, tedd te is azt!)
  • Folyamatos tanulási lehetőséget biztosítunk, így az egyéni fejlődésre is lehetőséged van
  • Versenyképes alapfizetést és az elért eredményektől függő bónuszt biztosítunk
  • Minden olyan eszközt biztosítunk, amely a hatékony munkavégzéshez szükséges (telefon, számítógépek, szoftverek, stb.)
  • Megfelelő kereteket biztosítunk az önálló munkavégzéshez, amelyen belül teret engedünk az egyéni elképzeléseid megvalósításának

Milyen alapokra van szükséged az eredményes munkához?

  • Előnyös, ha áruforgalmi területen legalább 1-2 éves tapasztalatod van
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Az ügyfélkezelésnél a figyelmes, kedves és megnyerő személyiség jellemez.
  • Jó szervező és problémamegoldó képességgel rendelkezel.
  • Magabiztosan kezeled az MS Office programokat, levelező rendszereket.
  • Rendelkezel „B” kategóriás vezetői engedéllyel és vezetési gyakorlattal.

Előnyt jelent, ha

  • Aktív, középfokú angol nyelvtudásod van.
  • Nyomtatási kellékanyag, irodaszer, papír/nyomdaipari vagy műszaki cikk áru/áruforgalmi ismeretekkel rendelkezel

Hogyan döntsem el, hogy érdemes-e jelentkeznem az állásra?

Fontosnak tartjuk, hogy hosszútávon megtaláld a számításod a csapatunkban, értékes csapattaggá válj és hosszútávon építhessük együtt a jövőnket! Neked is és nekünk is fontos, hogy boldogan végezd a munkád, érezhesd azt, hogy jó irányba halad az életed.  Akkor javasoljuk a jelentkezést, ha az alábbiakból „magadra ismersz”, igazak rád részben, vagy egészben:

  • Van belső motivációm a sikerekhez, vannak céljaim a munkámban és az életemben, ezekért hajlandó is vagyok tenni.
  • Szeretem, ha megvalósíthatom az ötleteimet a munkámban, nem szeretek „gépies, egyhangú munkákat” végezni.
  • Az adott kereteken belül, megfelelő irányítás mellett felelősséggel végzem a munkám. Ha hibázom, akkor azt is egy lehetőségnek tekintem a fejlődésre, nem automatikusan külső okokat (felelősöket) keresek.
  • Szeretek emberekkel foglalkozni, nem zavar, ha számomra ismeretlen emberekkel kell kapcsolatot teremtenem.
  • Érdekelnek más emberek problémái, örömet okoz, ha segíthetek nekik megoldani azt.
  • Képes vagyok összetettebb folyamatokat is megérteni és végig vinni azokat a munkám során.
  • Összeszedett, kiegyensúlyozott és magabiztos egyéniség vagyok, meg tudom szervezni a saját munkám és az életem. Nem szorulok arra, hogy minden pillanatban mások mondják meg, hogy mit kellene tennem.
  • Fontosak számomra a családom és a barátaim. Szeretem, ha van elég szabadidőm, hogy velük és magammal is foglalkozhassak. Ezért az értékes időért cserébe a munkára fordított időben mindig „odateszem magam”, hatékonyan dolgozom.
  • Precíz, pontos ember vagyok. Adok arra, hogy az a munka, amit kiadok a kezem közül a lehető legjobb legyen.
  • Szeretek folyamatosan új dolgokat tanulni. Kihívást látok abban, hogy napról-napra fejlődjek. A világ folyton változik, úgy gondolom, hogy nekem is lépést kell tartanom vele.
  • Szeretnék irodai környezetben dolgozni, de nem riadok meg attól, ha «odébb kell tennem néhány nagyobb dobozt».

Ha a fentiek alapján szeretnéd megpályázni az állást, a JELENTKEZEM gombra kattintva küldheted el az önéletrajzodat, motivációs leveled és egyéb anyagaidat (pl. referencia, stb.) Ne felejts el telefonos elérhetőséget megadni!

Esetleges technikai probléma esetén a jelentkezésed küldd el a karrier@smartindy.hu e-mail címre!