Belső értékesítő a Smartindy weboldalán

Oldal fejléc

Belső értékesítő

Belső értékesítő pozíció leírása

 Belső értékesítőként folyamatos fejlődés mellett hozzájárulhatsz a közös sikereinkhez, miközben az egyéni céljaid is megvalósulnak!

Milyen feladatok várnak rád?

  • a cég által forgalmazott termékek és szolgáltatások értékesítése
  • aktív kapcsolattartás meglévő és új ügyfeleinkkel elsősorban telefonon és e-mailben
  • árajánlatok készítése és nyomon követése
  • az értékesítési folyamat teljes körű menedzselése
  • CRM rendszer naprakész használata
  • szoros együttműködés az ügyfélmenedzserekkel
  • szakmai tanácsadás
  • részvétel szakmai rendezvényeken, továbbképzéseken

Mit tudunk nyújtani neked?

  • teljes munkaidőre vonatkozó törvényes munkaviszony
  • versenyképes alapbér + teljesítmény arányos bónusz
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon)
  • rendszeres szakmai oktatás
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családias, barátságos csapat
  • kulturált munkakörülmények
  • szakmai fejlődési lehetőség

Milyen alapokra van szükséged az eredményes munkához?

  • műszaki jellegű középfokú végzettség
  • B2B értékesítési területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • jó értékesítői kvalitás
  • vevőközpontú gondolkodásmód és jó kapcsolatteremtő képesség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás vezetői engedély
  • IT eszközök magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • lezárt vagy folyamatban lévő műszaki jellegű felsőfokú végzettség
  • szakmai tapasztalat hasonló területen
  • általános érdeklődés az új technológiák iránt

Hogyan döntsem el, hogy érdemes-e jelentkeznem az állásra?

Fontosnak tartjuk, hogy hosszútávon megtaláld a számításod a csapatunkban, értékes csapattaggá válj és hosszútávon építhessük együtt a jövőnket! Neked is és nekünk is fontos, hogy boldogan végezd a munkád, érezhesd azt, hogy jó irányba halad az életed.  Akkor javasoljuk a jelentkezést, ha az alábbiakból „magadra ismersz”, igazak rád részben, vagy egészben:

  • Van belső motivációm a sikerekhez, vannak céljaim a munkámban és az életemben, ezekért hajlandó is vagyok tenni.
  • Szeretem, ha megvalósíthatom az ötleteimet a munkámban, nem szeretek „gépies, egyhangú munkákat” végezni.
  • Az adott kereteken belül, megfelelő irányítás mellett felelősséggel végzem a munkám. Ha hibázom, akkor azt is egy lehetőségnek tekintem a fejlődésre, nem automatikusan külső okokat (felelősöket) keresek.
  • Szeretek emberekkel foglalkozni, nem zavar, ha számomra ismeretlen emberekkel kell kapcsolatot teremtenem.
  • Érdekelnek más emberek problémái, örömet okoz, ha segíthetek nekik megoldani azt.
  • Képes vagyok összetettebb folyamatokat is megérteni és végig vinni azokat a munkám során.
  • Összeszedett, kiegyensúlyozott és magabiztos egyéniség vagyok, meg tudom szervezni a saját munkám és az életem. Nem szorulok arra, hogy minden pillanatban mások mondják meg, hogy mit kellene tennem.
  • Fontosak számomra a családom és a barátaim. Szeretem, ha van elég szabadidőm, hogy velük és magammal is foglalkozhassak. Ezért az értékes időért cserébe a munkára fordított időben mindig „odateszem magam”, hatékonyan dolgozom.
  • Precíz, pontos ember vagyok. Adok arra, hogy az a munka, amit kiadok a kezem közül a lehető legjobb legyen.
  • Szeretek folyamatosan új dolgokat tanulni. Kihívást látok abban, hogy napról-napra fejlődjek. A világ folyton változik, úgy gondolom, hogy nekem is lépést kell tartanom vele.

Ha a fentiek alapján szeretnéd megpályázni az állást, a JELENTKEZEM gombra kattintva küldheted el az önéletrajzodat, motivációs leveled és egyéb anyagaidat (pl. referencia, stb.) Ne felejts el telefonos elérhetőséget megadni!

Esetleges technikai probléma esetén a jelentkezésed küldd el a karrier@smartindy.hu e-mail címre!