Projekt értékesítő a Smartindy weboldalán

Oldal fejléc

Projekt értékesítő

Projekt értékesítő pozíció leírása

Az automatikus azonosítás (vonalkód és RFID) és az ipari digitalizáció területén komplex informatikai megoldásokat és termékeket szállító, hazai és nemzetközi partnerkörrel rendelkező cégünk az értékesítői csapat bővítése céljából PROJEKT ÉRTÉKESÍTŐT keres.

Az általunk fejlesztett szoftverek és világhírű márkák hardver elemeinek integrációja valódi üzleti értéket és megoldást jelent ügyfeleink számára. Projekt értékesítőként feladatod felmérni ügyfeleink problémáit és összeállítani műszaki háttércsapatunkkal az ügyfél számára legjobb megoldást.

Milyen feladatok várnak rád?

  • a cég által fejlesztett és forgalmazott komplex ipari informatikai rendszerek és termékek projekt szintű értékesítése
  • aktív kapcsolattartás meglévő és új kiemelt ügyfeleinkkel
  • új ügyféligények felmérése önállóan és fejlesztő/mérnök munkatársak bevonásával
  • proaktív piaci jelenlét, új üzleti lehetőségek felkutatása
  • árajánlatok, megoldási javaslatok készítése és nyomon követése
  • az értékesítési folyamat teljes körű menedzselése és adminisztrációja
  • CRM rendszer naprakész használata
  • szoros együttműködés a fejlesztő/kivitelező és projektvezető kollégákkal
  • szakmai tanácsadás
  • részvétel szakmai rendezvényeken, továbbképzéseken

Mit tudunk nyújtani neked?

  • teljes munkaidőre vonatkozó törvényes munkaviszony
  • versenyképes alapbér + teljesítmény arányos bónusz
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon, tablet)
  • személygépjármű
  • rendszeres szakmai oktatás
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családias, barátságos csapat
  • kulturált munkakörülmények
  • szakmai fejlődési lehetőség

Milyen alapokra van szükséged az eredményes munkához?

  • releváns (műszaki, kereskedelmi, gazdasági) megszerzett vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség
  • B2B értékesítési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • jó értékesítői kvalitás
  • vevőközpontú gondolkodásmód és jó kapcsolatteremtő képesség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • minőségi termékek és munkavégzés iránti elkötelezettség
  • tárgyaló képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás vezetői engedély
  • magasszintű érdeklődés az innovatív technológiák iránt (IoT, MI, Ipar 4.0, RFID, stb.)
  • IT eszközök és szoftverek magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • ipari informatikai vagy automatizálás területen szerzett értékesítési gyakorlat
  • 1-2 éves tapasztalat a projektvezetésben
  • kiterjedt és aktív kapcsolatrendszer a hazai ipari vállalatokkal és szakmai szervezetekkel

Hogyan döntsem el, hogy érdemes-e jelentkeznem az állásra?

Fontosnak tartjuk, hogy hosszútávon megtaláld a számításod a csapatunkban, értékes csapattaggá válj és hosszútávon építhessük együtt a jövőnket! Neked is és nekünk is fontos, hogy boldogan végezd a munkád, érezhesd azt, hogy jó irányba halad az életed.  Akkor javasoljuk a jelentkezést, ha az alábbiakból „magadra ismersz”, igazak rád részben, vagy egészben:

  • Van belső motivációm a sikerekhez, vannak céljaim a munkámban és az életemben, ezekért hajlandó is vagyok tenni.
  • Szeretem, ha megvalósíthatom az ötleteimet a munkámban, nem szeretek „gépies, egyhangú munkákat” végezni.
  • Az adott kereteken belül, megfelelő irányítás mellett felelősséggel végzem a munkám. Ha hibázom, akkor azt is egy lehetőségnek tekintem a fejlődésre, nem automatikusan külső okokat (felelősöket) keresek.
  • Szeretek emberekkel foglalkozni, nem zavar, ha számomra ismeretlen emberekkel kell kapcsolatot teremtenem.
  • Érdekelnek más emberek problémái, örömet okoz, ha segíthetek nekik megoldani azt.
  • Képes vagyok összetettebb folyamatokat is megérteni és végig vinni azokat a munkám során.
  • Összeszedett, kiegyensúlyozott és magabiztos egyéniség vagyok, meg tudom szervezni a saját munkám és az életem. Nem szorulok arra, hogy minden pillanatban mások mondják meg, hogy mit kellene tennem.
  • Fontosak számomra a családom és a barátaim. Szeretem, ha van elég szabadidőm, hogy velük és magammal is foglalkozhassak. Ezért az értékes időért cserébe a munkára fordított időben mindig „odateszem magam”, hatékonyan dolgozom.
  • Precíz, pontos ember vagyok. Adok arra, hogy az a munka, amit kiadok a kezem közül a lehető legjobb legyen.
  • Szeretek folyamatosan új dolgokat tanulni. Kihívást látok abban, hogy napról-napra fejlődjek. A világ folyton változik, úgy gondolom, hogy nekem is lépést kell tartanom vele.

Ha a fentiek alapján szeretnéd megpályázni az állást, a JELENTKEZEM gombra kattintva küldheted el az önéletrajzodat, motivációs leveled és egyéb anyagaidat (pl. referencia, stb.) Ne felejts el telefonos elérhetőséget megadni!

Esetleges technikai probléma esetén a jelentkezésed küldd el a karrier@smartindy.hu e-mail címre!